“Kariera Sinsay” zmienia się w “LPP Salony”

Zmieniamy nasz facebookowy profil, na którym pokazujemy realia pracy w salonach Sinsay. Od teraz każda osoba zainteresowana podjęciem zatrudnienia w naszych punktach sprzedaży znajdzie interesujące ją treści w nowym profilu – „LPP Salony”. Profil wzbogacimy o informacje ciekawe także dla kandydatów rozważających pracę w salonach pozostałych marek: Reserved, Cropp, House i Mohito.

Tu dowiesz się, jak wygląda praca w naszych salonach

Do niedawna wszelkie informacje o możliwości zatrudnienia i realiach pracy w salonach marki Sinsay zamieszczaliśmy m.in. na facebookowym profilu „Kariera Sinsay”. To właśnie tam nasi pracownicy opowiadali o tym, za co lubią swoją pracę, dzielili się swoimi historiami zawodowymi czy pokazywali, jak odrywają się na chwilę od obowiązków podczas takich dni, jak tłusty czwartek czy Dzień Kobiet.

Ten projekt realizowaliśmy we współpracy z agencją marketingową Płodni. Nasze starania zostały nagrodzone srebrem w ostatniej edycji konkursu Effie Awards w kategorii PR & Employer Branding. Jednak nie spoczywamy na laurach. Nieustannie się rozwijamy, aby odpowiadać na aktualne potrzeby kandydatów aplikujących na oferty pracy w naszych salonach.

Dlatego dotychczasowy profil „Kariera Sinsay” znajdziecie teraz pod nową nazwą – „LPP Salony. Zamieszczane tam treści poszerzymy o informacje także ze świata pracy w naszych pozostałych markach: Reserved, Cropp, House i Mohito. Regularnie przygotowujemy dla Was różne konkursy i pokazujemy, jak wygląda ścieżka kariery rozpoczynająca się w naszych salonach. Śledźcie nas na bieżąco!

Widzimy się w LPP Salony!