Whatever it takes, everyday aesthetic is our goal

House to marka dla młodych osób, które poprzez swoje stylówki pokazują, kim są i co czują. Dzięki kolekcjom będącym połączeniem najnowszych trendów i casualu obecny na 22 rynkach brand inspiruje – do odwagi, zabawy lookiem i kreowania wizerunku. Słucha swoich odbiorców, obserwuje ich styl życia. Dzięki temu tworzy ofertę pozwalającą im na wyrażanie siebie.

Your story

Styl Everyday Young Casual to core kolekcji House. Selekcja must-have’ów łączy się z asortymentem bazującym na najnowszych trendach. W salonach i sklepach online marki odpowiednie produkty znajdą zarówno ci, którzy cenią sobie prostsze kroje, jak i osoby lubiące się wyróżniać. House to także mocna oferta denimowa – pełna zróżnicowanych shape’ów i odcieni.

Online & offline service

Obecność na 22 rynkach, ponad 9 milionów transakcji online odnotowanych do 2023 roku – House to polska marka, która od ponad 20 lat z sukcesem rozwija sieć sprzedaży. Salony stacjonarne dostępne są w 19 krajach, między innymi w Słowacji, Czechach, Rumunii czy na Węgrzech. Odwiedzany co miesiąc przez ponad 56 milionów osób e-commerce dociera między innymi do klientów w Hiszpanii, Włoszech czy Grecji.