LPP to 5 marek odzieżowych

Reserved

Reserved to marka modowa dla osób poszukujących wielkomiejskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Dołacz do zespołu, w którym znajdziesz inspirującą atmosferę, możliwości rozwoju zawodowego i twórczą przestrzeń do wyrażania swojej pasji w świecie mody.

Cropp

Cropp to streetwear dla tych, którzy nie boją wyróżniać się z tłumu. Jesteśmy tacy sami jak nasi klienci - w 100% autentyczni, bezkompromisowi i pełni pasji. Zostań częścią naszego wyrazistego zespołu i redefiniuj wraz z nami uliczny styl.

House

W House słuchamy naszych klientów i obserwujemy ich styl życia, dzięki czemu tworzymy ofertę, która pozwala na wyrażanie siebie. Dołącz do naszego zespołu, gdzie możesz rozwijać swoją pasję w świecie mody i być częścią marki, która wspiera indywidualność i autentyczność.

MOHITO

MOHITO podkreśla piękno kobiecości i tworzy kolekcje dedykowane pewnym siebie kobietom, które doskonale zdają sobie sprawę z własnych atutów. Zostań częścią zespołu, który inspiruje kobiety do odkrywania swojego wyjątkowego stylu.

Sinsay

Sinsay oferuje najnowsze trendy w atrakcyjnych cenach, a także zapewnia asortyment dla całej rodziny, spełniając różnorodne potrzeby i preferencje. Zostań częścią zespołu, który inspiruje klientów na całym świecie swoim unikatowym podejściem do mody i stylu życia.

Dlaczego warto?

Praca w naszych salonach daje pewność ciągłego rozwoju. Dzięki kontaktom z klientami i zarządzaniu towarem możesz nabyć kolejne kompetencje, pobudzać swą kreatywność i rozwijać odpowiedzialność.

IconElastyczny czas pracy

Prawdziwym wyzwaniem jest połączenie pracy ze stałymi i tymi mniej spodziewanymi obowiązkami. W naszych salonach zapewniamy elastyczy czas pracy, dzięki czemu łatwiej pogodzisz obowiązki pozazawodowe.

IconCiekawa ścieżka rozwoju

Praca w salonie to gwarancja rozwoju kompetencji i odpowiedzialności. Zyskujesz doświadczenie, a co za tym idzie, możesz rozwijać się dalej np. jako przyszły kierownik salonu albo awansować do pracy w naszej centrali.

IconZniżki na ciuchy

Zależy nam, żeby nasi pracownicy salonów mogli cieszyć się produktami, które na co dzień sprzedają. Dlatego każdy z nich otrzymuje pulę atrakcyjnych rabatów na zakupy kolekcji naszych brandów dla siebie oraz najbliższych.

IconPakiet sportowy

Aktywnie spędzany czas wolny to zdrowie i dobre samopoczucie. Wiemy jak to dziś ważne i stąd nasza propozycja pakietu sportowego. Nie ważne czy wolisz basen, czy siłownię, dzięki temu udogodnieniu pozostaniesz fit!

IconModa na co dzień

Pomagamy klientom w wyrażaniu emocji i spełnianiu marzeń poprzez ich wygląd – to nasza misja. Praca w salonach marek LPP umożliwia bieżący kontakt z modowymi trendami.

IconOpieka medyczna

Zdrowie to fundament satysfakcjonującego życia. Naszym pracownikom zapewniamy dodatkową, prywatną opiekę medyczną. Niezależnie od tego, czego potrzebują, mogą zawsze liczyć na szybką i profesjonalną pomoc.