Kluczowe obszary w centrali

Od lat rozbudowujemy i optymalizujemy nasze struktury, by utrzymać elastyczność i konkurencyjność na wymagającym rynku fashion.

To, co charakteryzuje LPP, to różnorodność zespołów i duża liczba działów. Dowiedz się więcej o naszej organizacji, by odnaleźć najbardziej dopasowane do swoich potrzeb miejsce.

Przygotowanie produktu

Działy przygotowania produktu są sercem LPP. Projektujemy ubrania, akcesoria i artykuły wyposażenia wnętrz, analizujemy trendy oraz współpracujemy z dostawcami z Polski i całego świata. Chcemy, by nasze kolekcje były odbierane przez klientów jako wyjątkowe.

Sprzedaż omnichannel

Omnichannel to sprzedaż wielokanałowa, w której integrujemy właściwości stacjonarnego handlu detalicznego z działalnością e-commerce. Obok siebie działają tu działy wsparcia sprzedaży, e-commerce sprzedaż i retail-struktury regionalne.

Visual Merchandiser Career LPP

Komunikacja wizualna

Dla każdej naszej marki handlowej stworzyliśmy dedykowany dział komunikacji wizualnej, który skupia kompetencje marketingu, visual merchandisingu i kreacji contentu. Dzięki temu klienci otrzymują jeden spójny komunikat na temat każdego z brandów i jego asortymentu we wszystkich punktach styku.

Back office

Działy back office w LPP odpowiadają za wieloobszarowe wsparcie podstawowej działalności firmy i efektywne prowadzenie procesów wsparcia. To szerokie możliwości specjalistycznego rozwoju zawodowego poza klasycznym obszarem produktowym, sprzedażowym czy marketingowym.

Dlaczego warto?

Praca w LPP to nie tylko współtworzenie rozpoznawalnych na świecie marek odzieżowych, ale przede wszystkim miejsce pracy kreatywnych ludzi. Chcielibyśmy, by oprócz standardowych korzyści, nasi pracownicy mogli korzystać z dodatkowych udogodnień i bonusów, jakie daje praca w tak dużej i różnorodnej firmie.

IconMożliwości awansu

Doceniamy wiedzę, zaangażowanie i wyniki naszych pracowników.

IconOpieka medyczna

Nasi pracownicy otrzymują dofinansowania do prywatnej opieki medycznej dla siebie i najbliższych.

IconPodróże zagraniczne

Niektórzy pracownicy LPP podróżują służbowo do innych krajów, gdzie mają możliwość poznawania różnych kultur.

IconTalony zakupowe

Każdy nasz pracownik otrzymuje dla siebie i swoich bliskich pulę talonów umożliwiających zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach.

IconLPP Team

Rocznie sponsorujemy udział w ponad 100 imprezach sportowych!

IconDodatkowe benefity

Każdy młody rodzic otrzymuje od firmy wyprawkę dla swojego dziecka, a w okresie świątecznym na biurka pracowników trafiają prezenty od świętego Mikołaja.

Krok 1Przesłanie aplikacji

Twój ruch - znajdź interesująca Cię ofertę i aplikuj. Wyślij swoje CV, a w przypadku stanowisk kreatywnych również portfolio. O tym jak je przygotować przeczytasz w naszym poradniku.

Krok 2Selekcja CV

Teraz przyszedł czas na ruch po naszej stronie. Analizujemy przesłane aplikacje i kontaktujemy się z wybranymi osobami. Kto wie, może to właśnie Ty znajdziesz się wśród nich?

Krok 3Rozmowa telefoniczna

W czasie tej rozmowy rekruter zada kilka pytań o Twoje doświadczenie, kluczowe kompetencje i motywacje. Dowiesz się też jakie są kolejne kroki procesu.

Krok 4Rozmowa z liderem

Na spotkaniu będziesz miał okazję poznać lidera zespołu, do którego aplikujesz. Pogłębione zostaną pytania z pierwszej rozmowy. To świetny moment na zadanie nam Twoich pytań.

Krok 5Zadanie rekrutacyjne

To kolejny etap rekrutacji, o którym zostaniesz poinformowany na rozmowie. Zadanie weryfikuje Twoje kompetencje, a Tobie przybliży specyfikę pracy na wybranym stanowisku.

Krok 6Informacja zwrotna

Najpóźniej po dwóch tygodniach od spotkania wracamy do Ciebie z informacją zwrotną. Jeśli będziemy potrzebowali więcej czasu na decyzje, również Cię o tym poinformujemy.