Znajdź pracę dopasowaną do Twoich potrzeb

Oferty w centrali

28

Oferty w salonach

143
LPP - 5 brandów modowych

Naszą największą siłą jest zespół.
Tworzy go ponad 43 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób.

5 marek

LPP jest właścicielem 5 brandów odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.

39 krajów

Nasze kolekcje dostępne są na 39 rynkach. W 28 krajach otworzyliśmy salony stacjonarne, a w 34 prowadzimy sprzedaż online.

2275 salonów

Nasze salony stacjonarne co roku odwiedzają miliony klientów, którym pomagamy w wyrażaniu swojego stylu.

Aktualne oferty pracy

Poniżej znajdziesz aktualne ogłoszenia o pracę. Te oferty obejmują tak różne obszary zatrudnienia jak tworzenie kolekcji, sprzedaż omnichannel, komunikację wizualną i back office.

Wyszukaj najbardziej odpowiednią dla siebie propozycję i aplikuj!

Znajdź miejsce dla siebie

To co wyróżnia LPP to odwaga do wdrażania zmian i ulepszania naszego biznesu modowego. Dbamy też o zachowanie poczucia bezpieczeństwa naszych pracowników w dzisiejszym niestabilnym świecie.

Jeśli lubisz otaczać się ludźmi z pasją, dobrze trafiłeś. W codziennych relacjach stawiamy na tolerancję, różnorodność i autentyczność.

Centrala

Centrala

W Gdańsku bije serce naszej firmy, bo tutaj działa centrala LPP. Tu więc podejmowane są wszystkie strategiczne decyzje. Gdańskie zespoły produktowe tworzą kolekcje Reserved, Cropp i Sinsay, a w Krakowie projektowana jest oferta Mohito i House. Nasze biura działają również m.in. w Warszawie, Szanghaju czy Dhace.

Salony

Salony

Zachęcamy do aplikowania do pracy w salonach jednej z pięciu naszych marek: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Nasi pracownicy dbają o sprawną obsługę klientów oraz wizerunek i właściwą ekspozycję produktów w ponad 2000 salonach w blisko 40 krajach.

Logistyka

LPP Logistics

Jesteśmy właścicielem jednej z najnowocześniejszej sieci dystrybucyjnej w Europie. Dostarczamy nasze kolekcje do niemal 40 krajów. Ten skomplikowany proces możliwy jest dzięki zespółowi profesjonalistów, którzy są odpowiedzialni za cały łańcuch dostaw.

Silky Coders

Silky Coders to spółka należąca do Grupy LPP stworzona przez i dla ekspertów z branży IT. Firma realizuje autorskie projekty technologiczne z zakresu IT, data science oraz e-commerce, przede wszystkim na rzecz dalszego wzmacniania pozycji LPP jako lidera fashion tech.

Poznaj nasze wartości

Wartości to nasze DNA. Wpływają na siłę kultury naszej organizacji, relacje z klientami, pracownikami, partnerami biznesowymi i otoczeniem.

IconFIRE–FUELLEDROZPALA NAS WEWNĘTRZNY OGIEŃ

Jesteśmy pełni energii. Naszą pasją jest nasz biznes, nasze marki i nasi klienci. Jesteśmy dumni z bycia częścią LPP.

IconAMBITION–DRIVENAMBICJA NAPĘDZA NAS W DZIAŁANIU

Szukamy wciąż nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepsi. Mamy odwagę sięgać po więcej. Spodziewamy się niespodziewanego.

IconSOCIALLY RESPONSIBLEJESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI ZA TO, CO ROBIMY

Dbamy o nasze bliższe i dalsze otoczenie. Wspieramy pracowników i partnerów. Wsłuchujemy się w ich potrzeby, by działać w zgodzie z naturą.

IconTEAM ORIENTEDJAKO ZESPÓŁ JESTEŚMY NAJWIĘKSZĄ SIŁĄ

Zdanie każdego z nas jest tak samo ważne. Traktujemy wszystkich tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Uczciwość, sprawiedliwość i tolerancja to nasze drogowskazy do działania.