Po raz 22. doceniliśmy pracowników z 10-letnim stażem

14 marca w Gdańsku odbyła się 22. Gala 10-lecia. To wydarzenie, podczas którego świętowaliśmy imponującą, dziesiątą rocznicę pracy kolejnych pracowników z całej Grupy Kapitałowej LPP. Każdy jubilat i jubilatka otrzymali od firmy szwajcarski zegarek, a impreza trwała do rana.

Tradycja nagradzania pracowników z długim stażem

Gala 10-lecia jest wydarzeniem organizowanym z myślą o pracownikach, którzy już od dekady są częścią Grupy Kapitałowej LPP. Tak imponujący staż pracy zasługuje na docenienie. Od 2003 roku Prezes Zarządu Marek Piechocki wręcza jubilatom i jubilatkom szwajcarski zegarek. W tym roku grono tak doświadczonych pracowników powiększyło się o prawie 150 osób. Łącznie już ponad 2000 „Dziesięciolatków” otrzymało wyjątkowy prezent, co pokazuje, że LPP jest pracodawcą, z którym można związać się na długie lata i liczyć na docenienie. Gala jest okazją do celebrowania wkładu doświadczonych pracowników w sukces firmy.

Aby tradycji stało się zadość, w tym roku gala ponownie odbyła się w Gdańsku. Wybór tego miasta nie jest przypadkowy. W ten sposób podkreślamy korzenie naszej firmy.

W części oficjalnej wydarzenia znalazło się przemówienie prezesa, uroczyste wręczenie dyplomów i zegarków, podziękowania i życzenia, zdjęcie grupowe oraz premiera wyjątkowego filmu, w którym kilku jubilatów i jubilatek podzieliło się swoimi refleksjami i wspomnieniami o początkach swojego zatrudnienia w LPP. Film można obejrzeć tutaj: Gala 10-lecia 2024.

Nieoficjalna część imprezy trwała do rana. Zabawę umilały różne quizy, konkursy i fotobudka.