Nadeszła moda na staż! Wystartował Summer Fashion Lab

15 kwietnia otworzyliśmy nabór na tegoroczną edycję programu stażowego — Summer Fashion Lab. Osoby zainteresowane podjęciem płatnych, letnich praktyk w LPP i LLP Logistics mogą nadsyłać swoje aplikacje do 17 maja.

Program staży wakacyjnych — rozwijaj się z LPP!

Staże rozpoczną się z początkiem lipca i potrwają trzy miesiące, ale najlepsi zyskają możliwość zostania z nami na dużo dłużej. Do 14 czerwca wyłonimy kandydatów, którzy tego lata otrzymają solidną dawkę praktycznej wiedzy. Stażystów otoczymy opieką doświadczonych ekspertów i zaangażujemy w ciekawe projekty.

Do wyboru są różne specjalizacje i kilka lokalizacji. Na studentów i absolwentów dostępnych w okresie lipiec — wrzesień w pełnym wymiarze czasu pracy czekamy w Gdańsku, Pruszczu Gdańskim, Krakowie oraz centralach logistycznych w Brześciu Kujawskim, Będzieszynie i Jasionce koło Rzeszowa. Oferujemy rozwój m.in. w dziale przygotowania produktu, czyli w sercu LPP. Zapraszamy osoby zainteresowane grafiką, fotografią i marketingiem, ale także inwestycjami, logistyką, zagadnieniem zrównoważonego rozwoju czy analityką i e-commerce. Pełną listę ofert stażowych znajdziecie na stronie Summer Fashion Lab.

Wymagamy dostępności, zapału do pracy zespołowej i chęci rozwoju. Współpraca ze stażystami odbywa się na podstawie umowy zlecenia, a po jej zakończeniu każdy otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w Summer Fashion Lab.

W ubiegłorocznej edycji programu otrzymaliśmy 1522 aplikacje. Lato spędziło z nami 72 stażystów, a 36 osób kontynuowało zatrudnienie w LPP.

Do zobaczenia w LPP i LPP Logistics!