Dzień otwarty w centrali dla pracowników salonów

8 maja gdańskie biuro LPP odwiedzili wyjątkowi goście. Tego dnia do centrali przyjechali pracownicy sklepów naszych marek z całej Polski. Mieli możliwość od środka poznać biurową stronę branży modowej.

Z salonu do centrali – otwarte ścieżki kariery

W zeszłym roku dzień otwarty odbył się w krakowskim biurze. Podczas tegorocznej gdańskiej edycji pracownicy salonów poznali specyfikę pracy na różnych stanowiskach w obszarach regionalnym, analitycznym i produktowym. Przygotowaliśmy dla nich prezentację i praktyczne warsztaty. Chętni mogli wziąć udział także w HR Speed Datingu i omówić swoje CV z naszymi ekspertami oraz poznać dalsze możliwości rozwoju w strukturach LPP.

Staramy się pokazać pracownikom salonów, że mają możliwość rozwijania swojej kariery także w naszych strukturach biurowych. Niebranie pod uwagę ich potencjału byłoby dla nas ogromną stratą. Przykładem może być stanowisko Sales Coordinatora, na którym doskonale sprawdzają się pracownicy obszaru retail, bo świetnie znają realia działań w salonach. Studenci, którzy łączą naukę z pracą w naszych sklepach, mogą zostać z nami po skończeniu edukacji i szukać pracy związanej ze zdobytym dyplomem. Możliwości jest naprawdę wiele – mówi Angelika Kucharczyk, młodsza specjalistka ds. employer brandingu.

Wydarzenie było również okazją do zwiedzenia gdańskiego biura i porozmawiania z pracownikami centrali. Dziękujemy wszystkim za odwiedziny i zaangażowanie. Rozmowy z Wami były naprawdę inspirujące!

To na pewno nie ostatni dzień otwarty dla pracowników naszych salonów. Do zobaczenia w centrali!