Nasze projekty

Fundacja LPP angażuje się i zmienia otaczającą rzeczywistość poprzez autorskie projekty skierowane w pierwszej kolejności do dzieci i młodzieży.

Moda na lepszy start

To nasz autorski program dedykowany podopiecznym domów dla dzieci Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej, Fundacji „Rodzinny Gdańsk” oraz Fundacji dla Rodziny „Ogniska Nadziei”. Dzięki naszemu wsparciu, 266 podopiecznych gdańskich organizacji otrzymało szansę na rozwój umiejętności i pasji oraz lepszy start w dorosłość.

Świąteczne wsparcie pracowników

Już od 2017 roku wspieramy naszych pracowników w ramach programu "Świąteczne wsparcie pracowników", który skierowany jest do pracowników i ich najbliższych. Dzięki wsparciu finansowemu Fundacji LPP pracownicy i ich najbliżsi mogą zapewnić sobie dalszą rehabilitacje i leczenie.

LPP TEAM for Kids

Nasi pracownicy, nie tylko będący członkami grupy entuzjastów sportu - LPP Team, co roku wspierają sportową akcję charytatywną, w ramach której Fundacja LPP zamienia na złotówki kilometry wyjeżdżone i wybiegane w ciągu roku.

Pierwsza Przymiarka

Od 2017 r. w ramach projektu „Pierwsza Przymiarka” pomogliśmy młodzieży z domów dla dzieci poznać tajniki pracy w naszej branży i złapać bakcyla mody. Daliśmy im możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń na rynku pracy, tak ważnych podczas rozpoczynania samodzielnego życia.