Remont Domu dla Dzieci w Malborku

Z Fundacją „Rodzinny Gdańsk”, prowadzącą domy dla dzieci na terenie Pomorza, współpracujemy już od ponad 10 lat. W ciągu zaledwie tygodnia zorganizowaliśmy kompleksowy remont pokoi dla 28 podopiecznych i wyposażyliśmy je w nowe meble. Do akcji włączyła się także marka Sinsay, która zapewniła dzieciom dodatkowe akcesoria wyposażenia wnętrz. To kolejna nasza akcja charytatywna, która pokazała moc wolontariatu i sens niesienia pomocy.

Fundacja Fascynacje

Nasza współpraca zaczęła się od rozmowy o wsparciu finansowym w remoncie pomieszczeń fundacji. Nasi wolontariusze przeprowadzili metamorfozę świetlicy terapeutycznej oraz gabinetów specjalistycznych. Podopieczni Fundacji mogą teraz spędzać czas i odbywać terapie w przyjaznych, przytulnych i pięknych przestrzeniach!

So Stay – pierwszy hotel odpowiedzialny społecznie

W 2014 roku firma LPP zaangażowała się w budowę pierwszego w Polsce hotelu odpowiedzialnego społecznie, który od 2015 roku działa w Gdańsku. Jest to miejsce, w którym podopieczni domów dla dzieci, prowadzonych przez Gdańską Fundację Innowacji Społecznej, w ramach praktyk i staży uczą się samodzielności i zdobywają doświadczenie w pracy w branży turystycznej i hotelarskiej. Firma LPP przekazała darowiznę na rzecz budowy So Stay.