Inwestycje

To przede wszystkim dzięki specjalistom z tego obszaru, z dumą oferujemy naszym klientom zakupy w pięknych salonach sprzedaży zaprojektowanych na najwyższym poziomie.

Finanse

Głównym celem tego obszaru jest zapewnienie stabilności przedsiębiorstwa oraz osiąganie celów biznesowych poprzez skuteczne zarządzanie zasobami finansowymi organizacji.

Kadry i księgowość

Obszar kadr i księgowości dba o poprawność i terminowość wypełniania obowiązków kadrowych i płacowych. Odpowiada również za sprawozdawczość firmy oraz jej zobowiązania księgowe i podatkowe.

Kontrola i rozwój operacji sprzedażowych

Dział ten odpowiada za zapewnienie wsparcia merytorycznego dla operacji sprzedażowych, począwszy od unifikacji procesów, aż po organizację pracy w sklepach.

Zakupy

Zakupy Centralne w LPP to dział zajmujący się zarządzaniem procesem zakupowym w obszarach indirect (niezwiązanych z kolekcjami odzieżowymi), w tym w logistyce, it, marketingu i wielu innych.

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój to kluczowy element naszej strategii. Dążymy do minimalizowania wpływu naszej działalności na otoczenie i dbamy o to, by była ona zrównoważona pod każdym względem.

Contact center

Contact Center zapewnia szerokę obsługę klienta poprzez obsługę zgłoszeń przychodzących za pośrednictwem kanałów kontaktu takich jak e-mail, telefon, chat, czy social media.

HR People & Culture

Skupiamy się na zrozumieniu potrzeb i oczekiwań pracowników. Naszym celem jest stworzenie firmy, która będzie miejscem, gdzie ludzie mogą w pełni rozwijać swoje talenty i kompetencje.

Komunikacja i relacje z otoczeniem

Dbamy o wizerunek firmy jako solidnego partnera biznesowego i atrakcyjnego pracodawcy, zapewniamy informacje na jej temat i działamy społecznie. Rozwijamy kanały komunikacji w tym media społecznościowe.

Administracja

W ramach Działu Administracji funkcjonują zespoły zajmujące się między innymi obsługą sekretariatów, wykonywaniem prac porządkowych i konserwatorskich oraz zapewnieniem transportu.