Fundacja Gerlsy i MOHITO wspólnie dla kobiet

Fundacja Gerlsy i MOHITO wspólnie dla kobiet

Marka MOHITO połączyła siły z Fundacją Gerlsy, aby wspierać rozwój kobiet. Wspólnie przygotowaliśmy serię warsztatów dotyczących pewności siebie, poczucia własnej wartości oraz autoprezentacji. Zyski ze sprzedaży limitowanych gerlsowych T-shirtów zasilą kolejne działania Fundacji.

Na jakich wartościach skupia się Fundacja?

Gerlsy to inicjatywa trzech energetycznych, przedsiębiorczych i zżytych ze sobą kobiet – Magdaleny Lamparskiej, Jowity Radzińskiej i Olgi Bołądź. Jako Fundacja realizują projekty nastawione na tworzenie społeczności, której przedstawicielki podążają własnymi ścieżkami, ale jednocześnie korzystają ze wspólnych doświadczeń i wzajemnie wspierają się. Jak mówią same założycielki:

Fundamentem naszych inicjatyw jest solidarność kobiet i siła grupowości. Tworzymy przestrzeń, w której kobiety będą mogły mówić własnym głosem.

Co ma na celu współpraca?

Wspólne działania marki MOHITO i Fundacji Gerlsy skierowane są do wszystkich kobiet pragnących zmian w swoim życiu – tych pełnych odwagi i tych poszukujących jej; tych gotowych zdobywać świat i tych dopiero nabierających wiatru w żagle.

Co je łączy? Świadomość samych siebie i swoich potrzeb!

Dla nich właśnie nagrana została seria bezpłatnych warsztatów prowadzonych przez Magdę, Jowitę i Olgę. Do pełnych pasji dyskusji zaprosiły ekspertki ze świata biznesu, psychologii czy kultury. Razem pokazują, jak aktywnie wzmacniać poczucie własnej wartości, radzić sobie ze stresem czy kreować własny wizerunek.

Kolejne odcinki warsztatów publikowane będą co miesiąc na platformie YouTube na kanałach MOHITO i Fundacji Gerlsy. A już teraz w salonach stacjonarnych i na mohito.com dostępne są T shirty, które powstały z udziałem Fundacji. Marka MOHITO przekaże zysk ze sprzedaży koszulek na dalsze działania statutowe Fundacji Gerlsy – budowanie społeczności kobiet i wspieranie ich rozwoju.


Poznaj założycielki Fundacji Gerlsy!

Olga Bołądź Aktorka filmowa i teatralna. To właśnie w jej kuchni powstał pomysł na Fundację Gerlsy. Od niedawna reżyseruje. Za swój debiutancki film „Alicja i żabka” otrzymała nagrodę filmową na festiwalu w Gdyni. Prywatnie mama, idealistka i romantyczka do bólu.

Magdalena Lamparska Aktorka filmowa i teatralna oraz pisarka. Swoją powieść „Wszystko albo nic. #jakPolaNegri” zadedykowała marzycielom, bo jak twierdzi „jeśli marzenia cię nie przerażają, nie są wystarczająco duże”. Optymistka, lubiąca wychodzić ze strefy komfortu. Na kanale Having Fam na platformie YouTube opowiada o swojej drodze do Hollywood. Prywatnie szczęśliwa mama, żona i wielbicielka podróży.

Jowita Radzińska Change managerka, badaczka, trenerka, coach. Zarządzanie zmianą to jej powołanie. Realizuje się pomagając kobietom w odnalezieniu swojej ścieżki życiowej. Żegluje, spaceruje, kocha jedzenie wege.

Gerlsuj z nami – odważ się żyć po swojemu!

Współpracę promują zdjęcia i film wykonane przez niżej wymienionych twórców:

fotografka Aldona Karczmarczyk
reżyser Olek Ryżow
make-up Anna Ampulska
włosy Piotr Wasiński
produkcja Gosia Janecka / Van Dorsen Artists

______________________________________________________________________________

LPP jest polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Przez 30 lat z sukcesem prowadzi działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw czy Moskwa. LPP zarządza 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Na koniec 2020 roku spółka posiadała sieć ponad 1800 salonów sprzedaży o łącznej powierzchni 1,4 mln m2. Oferta online kolekcji marek dostępna jest na 30 rynkach. W oparciu o globalną sieć zaopatrzenia, polski producent odzieży dystrybuuje rocznie przeszło 259 mln sztuk odzieży na 3 kontynenty. LPP pełni też ważną rolę tworząc miejsca pracy dla blisko 22 tys. osób w biurach i strukturach sprzedaży w Polsce, krajach Europy, Azji i Afryki. Spółka jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w ramach indeksu WIG20 oraz należy do prestiżowego indeksu MSCI Poland.