„Wyprawka dla pierwszaka” w gminie Trzebownisko

Polska spółka odzieżowa LPP jako lokalny inwestor niezmiennie wspiera edukację i rozwój młodzieży na Podkarpaciu. W tym roku już po raz drugi firma przekazała wyprawki szkolne dla blisko 380 uczniów ze szkół podstawowych na terenie Gminy Trzebownisko. Zestawy kolorowych upominków otrzymali pierwszoklasiści z placówek w Jasionce, Trzebownisku, Stobiernej, Zaczerniu, Łące, Łukawcu, Wólce Podleśnej oraz Nowej Wsi.

– Wszystkim dzieciom rozpoczynającym naukę życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, a firmie LPP dziękujemy za stałe zaangażowanie w rozwijanie edukacji w naszym regionie. Ta inicjatywa ma ogromne znaczenie dla naszej społeczności i pomaga uczniom wejść w nowy rok szkolny z zapałem do nauki i uśmiechem na twarzy – podkreśla Lesław Kuźniar, wójt gminy Trzebownisko.

W czasie uroczystości szkolnych rozpoczętych ślubowaniem klas I, dzieci otrzymały wyprawki zawierające m.in. materiały plastyczne, przybory szkolne, a także gadżety w postaci nerek czy worków. Wręczenie upominków odbyło się w obecności rodziców, nauczycieli, a także przedstawicieli samorządu oraz firmy LPP.

– Wierzymy, że dzięki inicjatywom realizowanym wspólnie z władzami Gminy Trzebownisko, wzmacniamy motywację młodych ludzi do poszerzania horyzontów i osiągania świetnych wyników w nauce. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć uczniom w tak uroczystym dniu i mamy nadzieję, że te kolorowe wyprawki pomogą wszystkim pierwszoklasistom rozpocząć przygodę z edukacją z optymizmem – komentuje Sebastian Sołtys, prezes zarządu LPP Logistics.

____________________________________

LPP jest polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowej. Od 30 lat z sukcesem prowadzi działalność w Polsce i za granicą, sprzedając kolekcje w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Helsinki czy Tel Awiw. LPP zarządza 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay, których oferta dostępna jest dziś w sprzedaży stacjonarnej i online na blisko 40 rynkach na świecie. Spółka posiada sieć ponad 2000 salonów o łącznej powierzchni 1,7 mln m2. LPP pełni też ważną rolę, tworząc miejsca pracy dla blisko 30 tys. osób w biurach i strukturach sprzedaży w Polsce, krajach Europy, Azji i Afryki. Spółka jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w ramach indeksu WIG20 oraz należy do prestiżowego indeksu MSCI Poland.