Centrum Dystrybucyjne Brześć Kujawski

Budowa drugiego Centrum Dystrybucyjnego była kolejnym etapem rozwoju LPP Logistics. Nowoczesny obiekt w Machnaczu, w gminie Brześć Kujawski, został uruchomiony w pierwszym kwartale 2022 roku. Powierzchnia centrum to 75 tys. m2. Obecnie wysyłamy stąd nawet 8 mln sztuk ubrań i akcesoriów tygodniowo!

Brześć Kujawski

Nasze benefity

IconAtrakcyjne wynagrodzenie

Pracownikom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, które zawsze wypłacamy na czas.

IconObiad za 1 zł

W Centrum Dystrybucyjnym w Brześciu Kujawskim zapewniamy posiłki za symboliczną złotówkę.

IconDarmowe dojazdy

Zapewniamy wszystkim naszym pracownikom darmową komunikację z wielu okolicznych wsi i miejscowości.

IconZniżki na odzież

Każdy pracownik LPP Logistics otrzymuje zniżki umożliwiające zakupy w sklepach Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay na atrakcyjnych warunkach.

Warunki pracy

IconStabilność zatrudnienia i pewność wypłat

Jesteśmy stabilnym pracodawcą i wiarygodnym partnerem biznesowym. Zatrudniamy w tym momencie niemal 27 tys. pracowników na całym świecie, którym zawsze na czas wypłacamy wynagrodzenia.

IconPraca przy wysyłce odzieży

W naszym Centrum czeka na Ciebie praca z lekkimi towarami. Misją LPP jest spełnianie marzeń klientów poprzez ich wygląd. Wesprzyj nas w jej realizacji, uczestnicząc w procesie dostaw odzieży.

IconFirmowa kantyna

Naszym pracownikom zapewnimy dostęp do przestronnej, nowocześnie zaprojektowanej firmowej stołówki. Wierzymy, że smaczne jedzenie w firmowej kantynie wpłynie na odpowiednią regenerację.

IconMiejsca parkingowe

Przewidzieliśmy aż 650 miejsc postojowych dla aut oraz 20 dla pojazdów transportu zbiorowego. Pomyśleliśmy też o parkingu dla rowerów.

IconKomfort pracy

Dla zapewnienia naszym pracownikom jak największej ilości dziennego światła, 30% powierzchni dachu wyposażyliśmy w świetliki. Obiekt został też wyposażony w czujniki regulujące poziom natężenia sztucznego oświetlenia.

IconOchrona zdrowia

W odniesieniu do bieżącej sytuacji epidemiologicznej zastosowaliśmy niezbędne środki oraz procedury bezpieczeństwa minimalizujące szanse na rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19.

IconPrzyjazne miejsce pracy

Nasze Centrum to miejsce przyjazne dla pracowników, ale także dla najbliższego sąsiedztwa. Efektywność energetyczna czy optymalizacja zużycia wody, pozwolą nam ograniczyć wpływ działalności obiektu na środowisko.

IconAutomatyka magazynowa

W Centrum Dystrybucyjnym zapewniamy możliwość zetknięcia się z nowoczesną automatyką magazynową. Stanowi ona istotne udogodnienie, wspierające naszych pracowników w codziennych obowiązkach.

Zobacz, jak może wyglądać twoja praca

Cenimy szybkość oraz precyzję. Praca w logistyce to odpowiedzialność za dystrybuowany towar. Ludzie z pasją w dziedzinie logistyki i spedycji znajdą tu doskonałe miejsce do rozwoju kompetencji zawodowych.

Jak do nas dojechać

Centrum Dystrybucyjne zlokalizowane jest w Machnaczu, w gminie Brześć Kujawski, tuż przy autostradzie A1.